Struktura

Kierownik

mgr Tadeusz Jodłowski - kustosz,
tel. (012) 663-13-32,
e-mail: tad.jodlowski@uj.edu.pl

Opracowanie druków, ul. Gołębia 18, s. 7

mgr Dagmara Botko - kustosz - urlop macierzyński
czytel
tel. (12) 663-13-33
 

mgr Monika Krawczyk - kustosz
tel. (012) 663-13-25
e-mail: monika.krawczyk@uj.edu.pl

mgr Ewa Ochała - kustosz
tel. (012) 663-13-47
e-mail: ewa.ochala@uj.edu.pl

mgr Maria Czernicka - kustosz - zastępstwo

e-mail maria.czernicka@uj.edu.pl

 

Udostępnianie księgozbioru

1.Wypożyczalnia, ul. Gołębia 20, parter

mgr Anna Wawszczak - kustosz

tel. (012) 663-13-28
e-mail: anna.wawszczak@uj.edu.pl

mgr Tomasz Szatkowski - kustosz
tel. (012) 663-13-28
e-mail: t.szatkowski@uj.edu.pl
 

2.Czytelnia, ul. Gołębia 20, I piętro, s. 17

mgr Adam Patoczka – kustosz
e-mail: adam.patoczka.uj.edu.pl

dr Daniel Skwirut – kustosz (zastępca kierownika)
e-mail: daniel.skwirut@uj.edu.pl
 

3.Magazyny, ul. Gołębia 20, parter

Renata Grzybczak – starszy bibliotekarz
tel. (012) 663-13-31
e-mail: renata.grzybczak@uj.edu.pl

 

4. Opracowanie Repozytorium UJ

mgr Magdalena Sokołowska  - kustosz

tel. 12 663 13 42;

e-mail  magdalena.sokolowska@uj.edu.pl